Aurem Autost!

Meie Aurem Autos soovime pakkuda kõikidele klientidele võimalikult kiiret ja kvaliteetset teenust, seejuures hoida kontrolli all ka kulud!
90% Mootorite remont
75% Elektritööd
99% Veermikutööd
53% Erilahendused

Meie Visioon

Meie visioon on olla klientide hulgas armastatud ja esimene töökoda, kelle poole saavad kliendid pöörduda iga sõidukiga seotud murega!

Soovime olla ja olemegi juba praegu Keilas üks kõige suurematest autoremondi esindustest!

 

  • Kvaliteetne töö;
  • Kliendisõbralik suhtumine;
  • Mõistlikud hinnad;
  • Keila kõige suurem töökoda;

Meie Väärtused

Sõbralik keskkond
Väärtustame kliente, seame klientide soovid alati esiplaanile. Aitame alati nii nõu kui ka jõuga. Kui teil on sõidukiga seotud probleem, saate alati meie poole pöörduda 🙂
Kvaliteetne teenus
Püüame hoida teenuse kvaliteedi väga kõrgel. Kontrollime kõik sõiduautode aspekte ja sõlmesid alati äärmiselt põhjalikult. Soovime, et klient jõuaks ilusti õhtu lõpuks sõidukiga alati koju!
Pole lahenduseta probleeme!
Lahendame ka kõige kummalisemaid ja keerulisemaid projekte! Kui teile on öeldud EI teisest töökojast, tulge meie juurde ja räägime läbi! Pole olemas probleeme, millel poleks lahendusi!
Taskukohased hinnad
Me Aurem Autos püüame alati hoida hinna ja kvaliteedi suhte normaalselt tasemel! Kindlasti paigaldame ka lammutustöökodade varuosasid, kuid seda alati kliendiga läbi rääkimisel! Oskame soovitada millised varuosad on paremad ja millised halvemad!
etEstonian
etEstonian