Firma ajalugu

2014

Kaks venda Garaazist!

Aurem Auto eelkäijaks on "Aurem Est", kui kaks venda tegid teise töökõrvalt õhtuti klientide sõidukeid pisikeses Keila garaaziboksis!
2016

Aurem töökoda

Sellel aastal koliti ümber praegusesse Aurem Auto töökoja ruumidesse. Selle käigus soetati ka kaks tõstukit ja töö läks käima täis tööajaga! Teenindati üldiselt tutvusringkonna sõidukeid!
2018

Aurem Auto levib

Alates selle aasta Jaanuarist hakkas Aurem Auto jõudsalt kasvama. Välja tuldi uue kodulehega, samuti hakati rohkem tegelema promoga ja uusi kliente hakkas järjest peale tulema!
2018

Töötajate arv kasvas

Alates Juuli kuust momendist laienesime töötajatega. Tööle tulid üks õppinud mehaanik ja üks praktikant ning tööde mahud kasvasid veelgi suuremaks!
2018

Uus tõstuk

Kuna töömahud muudkui kasvasid, laiendasime Augustis oma tööde läbilaske võimet uue tõstukiga. Uus Neljapunkti tõstuk võimaldab teha kiiremalt hoolduseid ja veermikukontrolle!
2018

Uued tööpingid

Kätte jõudis oktoober ja rehvihooaeg saab alguse. Kuna tööde hulk on koguaeg tõusuteel, oli vaja välja vahetada aga ka juurde soetada uusi tööpinke. Selleks saimegi võetud rehvivahetus montaazi ja tasakaalu pingid, et läbilaskevõime oleks suurem ja klientide teenindus senisest veelgi kiirem!
etEstonian
etEstonian